Çevirmen ve Editör Alımı


Merhaba Arkadaşlar, Ekibimize Çevirmen ve Editör arıyoruz. Tercihimiz tecrübeli olmasıdır, lakin şu anda acil olarak editör ihtiyacımız var. bu yüzden eğer bu işi yapmaya hevesliyseniz, ve geçici hevesle başlamıyorsanız, seve seve öğretiriz.

İletişim: discordapp.com/invite/VJTQ4mY

Okunması Gereken Dram Türünde Webtoonler

1 – Family Man: Psikoloji ve ağır dram vardır bak açıkça söylüyorum bitiripte ağlamayan en azından hüzünlenmeyen insan yoktur varsa da ruhsuzdur. Aile babası olan Gang- Ho şehir dışında bir fabrikada çalışıyordur. Vardiyası sırasından yangın çıkar ve yangının içinde kalan insanlar kurtarmaya fabrikanın içine girer insanları kurtarır ama yüzü yanar patronu bunu bu işten sorumlu tutar ve işten çıkarır. Ailesinin yanına dönecek yüzü olmayan adamın 2 çocuğu vardır birisi engellidir. Gerisini anlatamıyacağım okuyun işte ağlatıyor

2 – The Friendly Winter: Bu da ağır dramdır. 19 yaşında ama fiziken küçük boyda olan kızımız ve 17 yaşından olan ama zihni 7-8 yaşında ki kadar küçük olan iki insanın üzüntülerini, sevinçlerini, sıkıntılarını anlatıyor. Önemli not: Tren bölümünde baya bi’ hüzünleneceksiniz.

3 – Bir tıp öğrencisi, gönüllü olarak gittiği Nepal’de düşmüş bir tanrıçaya tutkulu bir biçimde aşık olur ve aşkını kurtarmak için kaderine karşı umutsuzca mücadele vermeye çalışır. Bu seri ”Aşk İçin Neler Yapılır” konusunu ele alıyor ve gerçek bir aşkın nelerden feda edebileceğini gösteriyor.

Bu arada hepsi bitmiş seridir.