Taşındık

Yeni Siteye Geçtik 5 Saniye İçinde Yönlendirileceksiniz.
mangawow.com

Yeni Siteye Geçtik 5 Saniye İçinde Yönlendirileceksiniz.  https://mangawow.com

Okunması Gereken Webtoonler

1 – Mujang; Bu seri final vermiş bir seridir toplam 229 bölümden oluşmaktadır. Goryeo askerî rejimi sırasında, kölelikten generalliğe yükselen bir kahramanın öyküsünü anlatmaktadır baya güzeldi bana göre.

2 – Hive: Seri devam etmektedir ama şu anlık sezon arasına girmiştir. Serinin konusu ise sıradan bir böcek istilası hikâyesi değil. Oksijen seviyesindeki artışla birlikte devasa boyutlara gelen arılar, insanlar üzerinde egemenlik kurarlar ve besin zincirini tümüyle değiştirirler. Bölüm Şefi Lee, dürüst bir iş adamı ve ailesine düşkün biridir. Ve bu böcek cehenneminde aklında yalnızca tek bir şey vardır, ailesini kurtarmak ve korumak. Baya güzel seri 242. bölümünde sezon arası verdi.

3 – Dead Days: Dünyaya zombi virüsü yayılmıştır. Jingook  ise odasında mahsur kalmıştır karşı apartmandaki kız ile bir şekilde kaçmıştır. Zombilerden kaçarken bir apartmana girmişlerdir ve yaşlı evli bir çift bunları içeri alır. Dede zombi virüsünün sebebini açıklar. Bir takım olaydan sonra dede bir şekilde tedaviyi bulur ve zombiler artık insana dönmeye başlar. Açıkçası ben bunu okuduğumda mutlu olmuştum çünkü ilk defa bir zombi istilası serisinin final verdiğini ve zombi vürüsünün tedavisinin bulunduğunu gördüm.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yeni Siteye Geçtik 5 Saniye İçinde Yönlendirileceksiniz.  https://mangawow.com