Taşındık

Yeni Siteye Geçtik 5 Saniye İçinde Yönlendirileceksiniz.
mangawow.com

Yeni Siteye Geçtik 5 Saniye İçinde Yönlendirileceksiniz.  https://mangawow.com

Origini Sevmek İçin Sebepler

Sizlere Origin serisinin neden okunması gerektiğini açıklayacağım tabii ki de bu benim kendi görüşlerim seven de olabilir sevmeyende.

 

1 – Boichi hem konusunu hemde çizimlerini kendisi yaparak ne kadar sanatkâr birisi olduğunu gösteriyor. Örnek olarak; Sun-Ken Rock’ta ki mafia savaşlarını abartıda olsa sürükleyici bir hikâyesi vardı.

2 – Origin serisinde konu psikolojik insanların neden yalnızlaştığını duygularını neden tam olarak gösteremediğini hangimizin insan hangimizin robot olduğunu bile bilemediğimiz bir dünyada yaşadığımızı anlatıyor.

3 – Hikâyesi ise: Origin nam-î değer ”Duygusuz Pezevenk” in robotlarla savaşmasını anlatıyor onlarla savaşırken arada geçen bölümlerde insanların duygularını anlatıyor ve kendisinin de duygularını kazanmasını anlatıyor.

4 – İlk defa bir kadın karakterin ölmemesini dilemiştim kızın o hayatı o kadar şanssızlıkla doluydu ki içimden şu sözleri geçirmiştim. ”Sokayım ben böyle hayata.”

5 – Görsel şölen açısından mükemmel böyle çizimleri daha önce hiç görmemiştim en iyi çizer bana göre 1. boichi 2. ise murata adamlar emek harcıyorlar boichinin yanında oda nın çizimleri çöplük gibi gözüküyor bana. Size çizimlerden bir kaç örnek atacağım.

6 – Bitmiş seridir. Arada sırada final veren serileri okumak sizi tatmin eder sonu gelmeyen isekai bölümlerinden ve martial arts manhwalarından bıktık usandık bu seri bilim kurgu severler için tatmin eder bilim kurgu sevmem okumam demeyin içinde iyi işlenilmiş bir psikoloji vardır.

7 – Burası spoilerdır: Çoğu seride gördüğünüz mutlu sonu bunda göremiyorsunuz.

Bu kadardı benim yazım had by.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yeni Siteye Geçtik 5 Saniye İçinde Yönlendirileceksiniz.  https://mangawow.com